اهداف انجمن: این انجمن به منظور کمک به دانشجویان و تازه واردین به کانادا، صرفه جویی در زمان و هزینه و استفاده از تجربیات دیگران راه اندازی شده است.

ارسال پاسخ 
روز های اول برای دانشجویان
2013-02-01, 01:06 PM
ارسال: #1
روز های اول برای دانشجویان
روزهاي اوّل پرخاطره‌ترين روزهاي زندگي دانشجوييه. کشور جديد، آدم‌هاي جديد، دوست‌هاي جديد و دانشگاه جديد و اميد به آينده و البتّه دلهره از فرداها و دوري از خانواده شرايط عجيبي ايجاد مي‌کنه. سعي کنيد روزهاي اوّل حتماً با يکي از ايراني‌ها همراه بشيد؛ بنابراين حتماً توي جلسه‌ي معارفه (Orientation Session) مرکز دانشجوهاي خارجي شرکت کنيد تا با بر و بچّه‌هاي ايراني هم‌ورودي آشنا باشيد. معمولاً بچّه‌هاي ورودي جديد به اين جلسه ميآن. در بدو ورود به دانشگاه حتماً از مرکز دانشجويان خارجي يا همونInternational Student Center (http://www.uwindsor.ca/isc) شروع کنيد و به اون جا سر بزنيد. محلش الان تو Lurier Hall هست. اون جا بروشور و اطّلاعات لازم در مورد دانشگاه رو بهتون مي‌دن و راهنمايي‌تون مي‌کنند.
براي چند روز اوّل خیلی خوبه که همراه يکي از دوستان حاضر در ويندزور باشيد. پس اگه اين جا دوستي يا کسي داريد، قبل از اومدنتون باهاش تماس بگيريد و براي دو، سه روز موندن پيشش باهاش هماهنگ کنيد. اگر هم کسی رو پیدا نکردید، معمولا مسئول ISC میتونه به شما کمک کنه تا با هم ورودی های خودتون ارتباط بگیرید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان