اهداف انجمن: این انجمن به منظور کمک به دانشجویان و تازه واردین به کانادا، صرفه جویی در زمان و هزینه و استفاده از تجربیات دیگران راه اندازی شده است.

ارسال پاسخ 
بیمه ماشین در کانادا
2013-02-02, 01:04 PM
ارسال: #1
بیمه ماشین در کانادا
اگر قصد خريد ماشين داريد، به اين نکته توجّه داشته باشيد که قيمت بيمه در کانادا واقعاً سرسام آوره؛ منتها بسته به نوع شرکتی که بیمه ازش میگیرید قیمت بیمه ماشینتون میتونه ازحدود 150 دلار تا 370 دلار در ماه متغیر باشه. 1- نوع گواهینامه G2 یا G، 2- سابقه رانندگی در کانادا، 3-نوع ماشین، 4-شرکت در برنامه کلاسهای آموزش رانندگي که شامل بيست ساعت نظري و ده ساعت عملي مي‌شه (این برنامه حدود 400 دلار خرج برمی‌داره) و ده ها مورد دیگر از پارامترهایی هست که در کاهش حق بیمه موثره.
شرکت http://www.tdmelochemonnex.com قرارداد با دانشگاه داره و میتونید با حدود 150 دلار در ماه ماشین خودتون رو بیمه کنید.
چنانچه قبلا رانندگی نکرده اید شرکت در کلاس های آموزشی موسسات آموزش رانندگی توصیه میشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2013-02-05, 08:47 PM
ارسال: #2
RE: بیمه ماشین در کانادا
(2013-02-02 01:04 PM)admin نوشته شده توسط:  اگر قصد خريد ماشين داريد، به اين نکته توجّه داشته باشيد که قيمت بيمه در کانادا واقعاً سرسام آوره؛ منتها بسته به نوع شرکتی که بیمه ازش میگیرید قیمت بیمه ماشینتون میتونه ازحدود 150 دلار تا 370 دلار در ماه متغیر باشه. 1- نوع گواهینامه G2 یا G، 2- سابقه رانندگی در کانادا، 3-نوع ماشین، 4-شرکت در برنامه کلاسهای آموزش رانندگي که شامل بيست ساعت نظري و ده ساعت عملي مي‌شه (این برنامه حدود 400 دلار خرج برمی‌داره) و ده ها مورد دیگر از پارامترهایی هست که در کاهش حق بیمه موثره.
شرکت http://www.tdmelochemonnex.com قرارداد با دانشگاه داره و میتونید با حدود 150 دلار در ماه ماشین خودتون رو بیمه کنید.
چنانچه قبلا رانندگی نکرده اید شرکت در کلاس های آموزشی موسسات آموزش رانندگی توصیه میشه.

چنانچه عضو انجمن مهندسین برق و الکترونیک (آمریکا) یا همان IEEE.org شوید. (دانشجویی حدود 40 دلار در سال و غیر دانشجویی حدود 180 دلار در سال) میتوانید بیمه ماشینتون رو از شرکت thepersonal.com تا 30 درصد ارزانتر از شرکت فوق بگیرید.
2013-03-08, 03:11 AM
ارسال: #3
RE: بیمه ماشین در کانادا
من همین امروز از www.thepersonal.com قیمت گرفتم. با شرایط برابر با www.tdmelochemonnex.com به جای 176 دلار 110 دلار در ماه قرارداد بستم. دوستانی که ماشین دارند. به این گزینه فکر کنند. ماهی 66 دلار عدد خوبیه.
سابقه رانندگی در ایران و همینطور سابقه بیمه بدون تصادف رو هم لحاظ کرد. اگه خواستید پیام خصوصی بدید Agent ای که ازش سرویس گرفتم رو بهتون معرفی کنم. بعضی ها شون مدارک میخوان که نشون بده سابقه رانندگی از خارج از کانادا داری. من خودم تهیه کرده بودم ولی این دفعه حتی اونم نخواست.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان