زندگی در کانادا
گروه تلگرام ایرانیان کانادا - شهر ویندزور - نسخه قابل چاپ

+- زندگی در کانادا (http://www.askinabroad.com)
+-- انجمن: انتاریو (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- انجمن: گوناگون (/forumdisplay.php?fid=62)
+--- موضوع: گروه تلگرام ایرانیان کانادا - شهر ویندزور (/showthread.php?tid=120)گروه تلگرام ایرانیان کانادا - شهر ویندزور - admin - 2016-06-01 01:23 PM

اگر در ویندزور زندگی میکنید یا عازم ویندزور هستید، با عضویت در کانال ایرانیان ویندزور در تلگرام (https://t.me/IranianWindsor)، به جمع عالی ایرانیان ویندزور بپیوندید.

_________________________

اساسنامه گروه "ايرانيان ویندزور" :


هدف اصلی گروه "ايرانيان ویندزور" کمک به یافتن سریعتر پاسخ مسائل روزمره زندگي ایرانیان و فارسی زبانان در وینزوز است. فرصت به هم رساني سريع تجربيات كسب شده قبلي زندگي در كانادا جهت صرفه جويي در وقت و هزينه بقيه هموطنان در دسترس همه اعضا مي باشد.

اين گروه را به خصوص به عزيزاني كه تازه تشريف آورده اند و يا ميخواهند به ویندزور بيايند معرفي كنيد تا بتوانند با کمک و تجربه قدیمی تر ها با خيال آسوده تر استقرار پيدا كنند.

جهت دوام گروه و همدلی بیشتر لطفا موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- در این گروه صرفا تجربيات زندگی در ویندزور و كانادا طرح شود تا مورد استفاده ساکنین فعلی ویندزور قرار بگيرد.

2- لطفا مسايل سياسي و اعتقادي و اخبار ايران را در گروه هاي ديگر دنبال کنید.

3- لطفا جوك، عكس و شعر و ویدئو های غیر مرتبط با موضوع گروه را در گروه هاي ديگر به اشتراك بگذارید.

4- اخبار مرتبط با قوانین کانادا (نظیر اقامت دائم، شهروندي، اخذ ويزا، ارسال دعوت نامه،اجازه كار و تحصيل، ... ) را ميتوانيد مطرح و دنبال كنيد.

5-لطفا از ارسال‌ های جدید تنها به منظور تشکر، تبریک، تایید، تاکید، تکذیب ... بدون ارائه اطلاعات بيشتر خودداری کنید. برای تشکر یا تبریک می‌توانید برای کاربران مورد نظر پیام خصوصی بفرستید

به اميد سلامتي و صلح و صفا براي همه


RE: گروه تلگرام ایرانیان کانادا - شهر ویندزور - admin - 2019-09-14 12:15 PM

عضویت در کانال ایرانیان ویندزور (وینزور Iranian Windsor) برای همه ایرانیان علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهر ویندزور و فعالیت های جاری در آن آزاد است. برای عضویت در گروه مخصوص ساکنین هم به محض اینکه تصمیم گرفتید به شهر ویندزور بیایید با مدیر گروه "ایرانیان ویندزور" در ارتباط باشید.