زندگی در کانادا
وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید - نسخه قابل چاپ

+- زندگی در کانادا (http://www.askinabroad.com)
+-- انجمن: انتاریو (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- انجمن: مقدمات سفر به کانادا (/forumdisplay.php?fid=12)
+---- انجمن: آمادگی قبل از سفر (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- موضوع: وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید (/showthread.php?tid=36)

صفحات 1 2

وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید - admin - 2013-02-02 11:04 AM

فایل پیوست اطلاعات مفیدی در مورد وسایل لازم در اولین سفر به کانادا دارد.

RE: وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید - golparijoon - 2013-02-22 04:06 AM

بسیار بسیار عالی.ممنونم از شما و ممنونم از دوست عزیزم که این لینک را معرفی نمودند انشالله همیشه موفق باشید

RE: وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید - ahmad7 - 2013-04-01 06:39 AM

(2013-02-02 11:04 AM)admin نوشته شده توسط:  فایل پیوست اطلاعات مفیدی در مورد وسایل لازم در اولین سفر به کانادا دارد.

سلام
من نتونستم این فایل را باز کنم
Confused

RE: وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید - admin - 2013-04-01 09:09 AM

(2013-04-01 06:39 AM)ahmad7 نوشته شده توسط:  
(2013-02-02 11:04 AM)admin نوشته شده توسط:  فایل پیوست اطلاعات مفیدی در مورد وسایل لازم در اولین سفر به کانادا دارد.

سلام
Confused

ممنون از تذکرتون. فابل را مجددا پیوست کردم. دوباره امتحان کنید.

RE: وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید - afarin77 - 2013-12-21 02:53 PM

RE: وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید - spring - 2013-12-22 08:05 PM

من بازش کردم مشکلی نداره. دوباره امتحان کنید.

RE: وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید - admin - 2014-05-18 07:23 PM

تا میتونید خوردنی مخصوص ایرانی با خودتون بیارید. هر چند که اینجا تقریبا همه چی پیدا میشه. ولی اگه جا دارید با خودتون خوردنی هایی از قبیل سنگک خشک شده، سبزی مخصوص قورمه سبزی، لیمو امانی و هر آنچه که دوست دارید اصل اصلش و تازه اش رو داشته باشید و برای چند هفته و ماه در خونه داشته باشید، بیارید.

RE: وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید - Arezoo - 2015-01-16 09:47 AM

سلام
من شنیدم که نباید خوراکی ببریم با خودمون. من یک ساک پر از مواد خوراکی دارم ازقبیل سبزی خشک وبرنج و روغن و حبوبات و ادویه و سایر مواد آشپزی و خوراکی. ولی از دوستان و آشنایان شنیدم که اگر یک ساک حاوی مواد خوراکی باشه همه رو برمیگردونند!!!! تازه زعفران هم میگن نباید ببرید!!! وزن ساک هم 30 کیلو هستش Smileدرسته یا از خودشودن میگن؟ من مقصدم ونکووره و مهاجرتی میرم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

RE: وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید - admin - 2015-01-16 11:42 AM

سلام،
من همچین موردی نشنیدم. مواردی که گفتید رو هم ما خودمون همیشه میاریم و هم دوستانمون.
فقط از چیزایی که گفتی روغن اینجا ها همه رقم به قیمت مناسب هست. برنج و حبوبات به کمی کیفیت بالا یا پایینترم هست، منتها گرونتره.
تا میتونید سبزی خشک بیارید واسه قرمه سبزی و .... رعفران هم هیچ مشکلی نداره.
حبوبات رو بیارید باید در فرم اظهار نامه گمرکی که در هواپیما میدن بگید که همراهتون هست و بعدش ازتون سوال میکنن. میتونید بگید برای مصرف خوراکیه و ومخصوص خورشت و غذای ایرانیه.
ممکن هم هست که اصلا سوال نکنن.
نگران نباشید و فقط چیزایی رو بیارید که اینجا یا نبستن و یا برای مصرف هفته های اول لازمتونه تا جا بیوفتید.

موفق باشید

RE: وسايلي که بهتره همراهتون در سفر به کانادا بیارید - nargess - 2015-06-28 09:25 PM

سلام
من بهتون پیشنهاد میکنم تا جاییکه جا دارید هرچیزی که فکر میکنید اوردنش براتون سخت نیست به اندازه یک ماه اول با خودتون بیارین به خصوص اگه توی پاییز و زمستون میاین. ولی اگه سوال کردن توی فرودگاه توضیح بدین.
تقریبا همه چیز پیدا میشه فقط طول میکشه دستتون بیاد از کجا و چه زمانی خرید کنید.
یه چبزایی مثل کشک هر شیشه حدود 10 دلاره!
اگه مصرفتون بالاست از کشکهایی که توی ابران توی کیسه بسته بندی شدن با خوتون بیارید!
مواد خوراکی رو متمرکز نکنید توی یک ساک .